Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
RN=Geje!!!
  Racja!Pedaly w glanach lizusy Korwina Morwina Pedalowac RN!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdym razem, gdy widzę coś takiego wstyd mi, że jestem Polką... Ludzie nie mają za grosz kultury, szacunku dla drugiego człowieka.... Nie mają nawet żadnych argumentów, a wiadomo - kto nie ma argumentów najgłośniej krzyczy bo tylko tak zostanie zauważony. Łykają jak pelikan kluski wszystkie teksty Jarka czy innego Korwina i drą gęby bez sensu zamiast zmieniać się sami na lepsze - jeśli Polacy się nie zmienią, nie zaczną konstruktywnie, mądrze rozmawiać, rozwiązywać problemów to nigdy nie będzie w tym kraju lepiej...
Naćpałaś się czy główkę sobie potłukłaś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korwiniści znowu pokazali na co ich stać, smutne jest to że nie potrafią kulturalnie powiedzieć mu, że jest tak naprawdę politycznym bandytą który żeruje na Polakach. Niech nikt nie myśli że cała prawica się tak zachowuje, osobiście oddam głos wraz z rodziną na Ruch Narodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze tak zapytam co on pier***. Doslownie w kazdym zdaniu slysze klamstwo jesl;i ktos tego nie widzi to jest kilka osrodkow psychiatrycznych w lubelskim,. lLeczcie sie popierajacy komucha. Bedziecie jesc robaczki z ziemi bo akurat na nie nie bedzie podatku.... Ciemnota i ciemnogrod w waszych glowach jesli go popieracie. Rownie dobrze od razu zalozcie sobie petle na szyje, barierka na zemborzyckim i kamien do nogi. Bo popelniacie istne samobojstwo glosujac na tego KOMUNISTE, klamce i pazerna marionetke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naćpałaś się czy główkę sobie potłukłaś?
Mi wstyd ze Ty jestes Polka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodzilem sie w Lublinie, tu mieszkam i pracuje kilkadziesiat lat. Dzis po raz pierwszy jest w mi za to wstyd. Widzac ta cholote, te wrzeszczace bydło. Wtyd. Jedyna nadzieja to to chamsto przyjechalo z jakiś wsi zabitych dechami. Zwykle bydlo !!!
O czym ty piszesz,komunistyczna,czerwona świnio !! nareszcie coś się dzieje,naród w końcu przejżał na oczy,przestanie się dawać dymać komuchom,może w końcu wróci normalność do naszej ojczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gada jak po kielichu :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komor to obrzydliwy kłamca. wciska wszystkim te swoje śmieszne hasełka o zgodzie i bezpieczeństwie, ale ludzie nie są aż tacy głupi, powoli zaczynają dostrzegać jego obłudę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodzilem sie w Lublinie, tu mieszkam i pracuje kilkadziesiat lat. Dzis po raz pierwszy jest w mi za to wstyd. Widzac ta cholote, te wrzeszczace bydło. Wtyd. Jedyna nadzieja to to chamsto przyjechalo z jakiś wsi zabitych dechami. Zwykle bydlo !!!
Bydło komuchu to z Warszawy do nas  przyjechało i próbuje nas zarazić tą komuszką zakażną,ale niedoczekanie Bronka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodzilem sie w Lublinie, tu mieszkam i pracuje kilkadziesiat lat. Dzis po raz pierwszy jest w mi za to wstyd. Widzac ta cholote, te wrzeszczace bydło. Wtyd. Jedyna nadzieja to to chamsto przyjechalo z jakiś wsi zabitych dechami. Zwykle bydlo !!!
Bynajmniej ten Komuch dowiedzial sie ze nie jest tu mile widziany ze dzieki niemu nasz region sie nie rozwija. Powiem taki przyklad nie z naszego regionu. W pewnej miejscowosci w woj. Łódzkim otwarto kino w domu kultury za pieniadze z Unii. Zamknieto je po trzech miesiącach poniewaz bylo zbyt dochodowe. A zbyt dochodowy interes to zwrot pieniedzy wzietych z Unii. Komor z Tuskiem doprowadza do upadku tego kraju, by nasz dlug rosl, a nie malal. Przez dwie kadencje ten czlowiek nie zrobil nic by mi sie dobrze zylo. Pracodawcy w Polsce nie stac zeby mnie zatrudnic legalnie, a ja chce pracowac na swja emeryture. A dzieki Komorowskiemu zarazbiam na nia ale za granica mam dopiero 25 lat skonczone studia i nie mam perspektyw w swoim kraju nie mowiac o regionie. Jesli On wygra osobiecie wyjde na ulice i pojdda w jego strone takie ku*** ze zostane nie specjalista a profesorem od kur*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Argumentów jest aż nadto, tylko pan Komorowski, wbrew temu co deklaruje, jest zamknięty na otwarty, merytoryczny dialog.
Jest tylko zwykłą marionetką w rękach tej POlszewi,komucho konfidencji wymieszanej z płatnymi pachołkami Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyczą ci co byli przeciwko Unii, a sami do tej Unii jeżdżą... A czemu tam jeżdżą, bo tu wielka chu...a z nędz jest. Przeciętny Polak w niedużym mieście zarabia 6-7 zł na godzinę na umowę zlecenie lub na czarno. Tacy jak ten Pan Bronek wprowadzili nas do Unii po to żeby co? Żeby zarobki były na takim samym poziomie jak były przed wejściem do Unii. Nie chcę ich Tusków, Kaczorów, Bronków i innych pseudo solidarnościowców rozliczać z tego co zepsuli, zabrali pod stół ( znaczy ukradli), tylko czemu ten przeciętny Kowalski nie ma nic więcej w portfelu z tego. A teraz poszukajmy między znajomymi, rodziną i pomyślmy kto z nich był lub jest za granicą, kto z nich pojechał za normalnymi pieniędzmi. Napewno będzie ich sporo. A teraz pomyślmy czy to był zamysł i sens wejścia do tzw. Unii? Ok są drogi ( nie zawsze dobrej jakości przykład S8 ok 3 lat temu oddana za grubą kasę, a już od 2,5 roku się jeździ jak po kocich łbach), stadiony ( bardzo potrzebne i tanie w utrzymaniu), Orliki ( tylko dla wybranych), tak z grubsza to tyle... GŁOWNIE TO MAMY PIEPRZENIE GŁUPOT PRZEZ pana PREZYDENTA, panią PREMIER I INNYCH TYM PODOBNYCH. Jaki wstyd?. Wstyd to kraść jak ta cała sitwa od 25 lat. Na palcach jednej ręki można policzyć oficjeli, którzy zostali skazani za afery, a gdzie reszta. Nie ma tu nikt nie kradnie, sami uczciwi. Koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe teraz jaki bedzie odsetek nieważnych głosów w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdym razem, gdy widzę coś takiego wstyd mi, że jestem Polką... Ludzie nie mają za grosz kultury, szacunku dla drugiego człowieka.... Nie mają nawet żadnych argumentów, a wiadomo - kto nie ma argumentów najgłośniej krzyczy bo tylko tak zostanie zauważony. Łykają jak pelikan kluski wszystkie teksty Jarka czy innego Korwina i drą gęby bez sensu zamiast zmieniać się sami na lepsze - jeśli Polacy się nie zmienią, nie zaczną konstruktywnie, mądrze rozmawiać, rozwiązywać problemów to nigdy nie będzie w tym kraju lepiej...
tak tak wiemy zgoda i bezpieczenstwo. A zastanowilas sie dlaczego Wstydzaca sie Polko bo szykuja nas na wojne , a nasz region przypomne lezy na granicy Ukrainy gdzie nie ma Bronka zgody i bezpieczenstwa. Wstyd mi ze moi przodkowie walczyli o taka Polske gdzie sa tak malo inteligentni ludzie jak Ty.Wyjasnic Ci dlaczego bo jestes malo oczytana nie znasz historii swojego kraju bo gdybys ja znala inaczej bys tu krzyczala .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełny brak kultury. Jesli bedziemy znieważać polskiego prezydenta to kogo bedziemy szanować. Jeśli kogoś nie popieram, nie przychodzę na wiec i tyle.
Co to za prezydent ?  zwykła szmata !!!  prawdziwy prezydent nie działa wbrew swojemu narodowi !! wbrew jego woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tylko zwykłą marionetką w rękach tej POlszewi,komucho konfidencji wymieszanej z płatnymi pachołkami Moskwy.
  ile jeszcze naskrobiesz postów pod tym tematem pisowski niewychowany oszołomie? ile jeszcze osób obrazisz? gdzie jest moderator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe teraz jaki bedzie odsetek nieważnych głosów w Lublinie
Będzie tak samo jak w ostatnich wyborach samorządowych,nie ważne kto i jak głosuje,ważne kto głosy lichy,komuchy tak łatwo z koryta nie zrezygnują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bynajmniej ten Komuch dowiedzial sie ze nie jest tu mile widziany ze dzieki niemu nasz region sie nie rozwija. Powiem taki przyklad nie z naszego regionu. W pewnej miejscowosci w woj. Łódzkim otwarto kino w domu kultury za pieniadze z Unii. Zamknieto je po trzech miesiącach poniewaz bylo zbyt dochodowe. A zbyt dochodowy interes to zwrot pieniedzy wzietych z Unii. Komor z Tuskiem doprowadza do upadku tego kraju, by nasz dlug rosl, a nie malal. Przez dwie kadencje ten czlowiek nie zrobil nic by mi sie dobrze zylo. Pracodawcy w Polsce nie stac zeby mnie zatrudnic legalnie, a ja chce pracowac na swja emeryture. A dzieki Komorowskiemu zarazbiam na nia ale za granica mam dopiero 25 lat skonczone studia i nie mam perspektyw w swoim kraju nie mowiac o regionie. Jesli On wygra osobiecie wyjde na ulice i pojdda w jego strone takie ku*** ze zostane nie specjalista a profesorem od kur*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska nigdy nie będzie mocna,mając tak słabego prezydenta,przemyślmy to i głosujmy aby to zmienić,aby POLSKA była POLSKĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd za buraków i tyle, takich sytuacji będzie więcej .......... ot efekt polityki miłości PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...